Drukuj

Pracownicy szpitala wraz z gośćmi dołożyli wszelkich starań, aby ten dzień był wyjątkowy.

1.06.2022r. w Placówce w Dzierżążnie na uczestników zabawy zorganizowanej z okazji DNIA DZIECKA czekało wiele niespodzianek. Oficjalnie otworzony został nowy plac zabaw, który przez lata będzie służył naszym podopiecznym Oddziału Rehabilitacji Dziecięcej. W tym wyjątkowym dniu wszyscy mogliśmy się integrować przy ognisku z kiełbaskami, przekąskami i piankami marshmallow. Odwiedziły nas również zaprzyjaźnione alpaki, których wizyty zawsze wywołują niezwykłą radość.

Radości nie było końca. Dzięki wsparciu i zaangażowaniu osób o dobrym sercu na naszych podopiecznych czekały również specjalne upominki przygotowane przez Samorząd Województwa Pomorskiego, Starostwo Powiatowe w Kartuzach, Miasto Kartuzy, Caritas Diecezji Pelplińskiej oraz Zarządu Szpitala. Do obiadu dzieci również otrzymały słodką niespodziankę od firmy Catermed. 

Zarząd szpitala zakupił zestaw foteli sako dla Oddziału Rehabilitacji Dziecięcej, które charakteryzują się nie tylko ciekawym desingiem ale również są bardzo wygodne, co potwierdzili już pierwsi mali użytkownicy.

Pracownicy przygotowali dla dzieci wyjątkowe gry, zabawy i animacje, które z pewnościa na długo pozostaną w Ich pamięci. Fotobudka, malowanie twarzy, balonowe zwierzęta, taniec - belgijka, zabawy z chustą klanzą to tylko mała część tego co zaskakiwało najmłodszych. Nasi specjalni claunowui animatorzy dopilnowali aby w pięknym otoczeniu kaszubskiego lasu odeszły w dal wszystkie troski i otaczały nas same radosne noski.

Głośny śmiech dzieci był owocem współpracy i zaangażowania wielu osób o dobrym sercu, którym bardzo za to dziękujemy. W przygotowaniu tego dnia wsparli nas Caritas Diecezji Pelplińskiej, Bogdan Łapa starosta kartuzki, Mieczysław Grzegorz Gołuński burmistrz Miasta Kartuzy, Hanna Zych-Cisoń Wiceprzewodnicząca Sejmiki Województwa Pomorskiego,  Gospoda u Szadego, Komenda Powiatowa PSP w Kościerzynie.

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Odsłony: 303