Drukuj

Już niebawem w Kościerzynie podczas trwającego Wrak Race będzie można wesprzeć podopiecznych Hospicjum.

W dniach 26-27 czerwca szykuje nam się wyjątkowe wydarzenie, w którym z wielką przyjemnością pracownicy Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie Sp. z o.o. wezmą udział.

Ta letnia akcja charytatywna zorganizowana podczas trwającego Wrak Race w Kościerzynie, ma dać ukojenie spragnionym zabawy i „normalności”, jednocześnie promując ideę wolontariatu oraz otwierając serca i oczy na potrzeby osób cierpiących.

Organizatorem imprezy jest 4x4 Full-Gaz Kaszuby, który zainicjował zbiórkę na rzecz Hospicjum Stacjonarnego Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie Sp. z o.o.

My razem z naszymi przyjaciółmi postanowiliśmy włączyć się do akcji. Będziemy czynnie kwestować, jednocześnie częstując słodkościami wszystkich chętnych, którzy dołączą do tego wyjątkowego wydarzenia i aktualnie nie będą na przedurlopowej diecie.

Co więcej?! Najodważniejsza osoba z naszego zespołu pracującego na co dzień w hospicjum zmierzy się w wyścigu Wrak Race specjalnie na tą okoliczność ofiarowanym bolidem. Nasz youngtimer, który na "ostatnim tchu" pozostawi wszystkich konkurentów w tyle, został oznakowany przez NANDRUK tak, aby nikt nie przeoczył naszych zmagań na wymagającym torze.

Presja i emocje są wielkie lecz najważniejsze są wielkie serca gości gotowych otworzyć się na potrzeby innych.

Przyłącz się do kwesty na rzecz Hospicjum Stacjonarnego w Kościerzynie i bądź 26-27 czerwca razem z nami przy obwodnicy od ul. Klasztornej. Zaczynamy o 10:00!

Na zdjęciu: materiał marketingowy plakat Wrak Race

Odsłony: 267