Drukuj

Nasi pracownicy z działu PLOT z Dzierżążna i Kościerzyny dołożyli wszelkich starań, aby pacjenci z Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Psychiatrycznego oraz Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Somatycznego w Dzierżążnie choć przez moment mogli zapomnieć o swoich troskach i poczuć świąteczną atmosferę.

Dzisiejszy dzień był wyjątkowy. Z okazji Świąt Wielkanocy Zakład Opiekuńczo-Leczniczy odwiedził Zajączek z niespodziankami.

Zarząd Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie Sp. z o.o. w imieniu swoim, pracowników oraz podopiecznych Zakładów Opiekuńczo Leczniczych w Placówce w  Dzierżążnie, pragnie serdecznie podziękować wszystkim osobom, które zaangażowały się w stworzenie dzisiejszej świątecznej atmosfery. W szczególności dziękujemy Firmie Cerko, dzięki której możliwe było wypełnienie koszyka prezentów o dermokosmetyki przydatne w pielęgnacji wymagającej skóry.

Ten dzień nie byłby możliwy bez zaangażowania pacjentów, który łączą przyjemne z pożytecznym stali się autorami tego wyjątkowego dnia, do którego przygotowania trwały od dawna. W ramach prowadzonej podczas Terapii Zajęciowej neurorehabilitacji pacjentów, przygotowywane zostały elementy dekoracyjne nawiązujące do Świąt Wielkanocy. Dzięki uczestnictwu w zajęciach nasi pacjenci podnoszą kompetencje psychospołecze, a taka forma spędzenia wspólnego czasu  sprzyja poprawie nastroju oraz poczuciu bycia potrzebnym, co jest niezmiernie istotne dla osób w starszych.

W związku z tym że niejednokrotnie podczas prowadzonych przez Zespół Psychologów, Logopedów i Terapeutów zajęć, powstają przepiękne prace autorstwa naszych podopiecznych Zarząd Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie Sp. z o.o. zwracając szczególną uwagę na istotną wartość neurorehabilitacji i psychorehabilitacji pacjentów zdecydował na promocję prac pacjentów wśród instytucji z którymi współpracuje w postaci indywidualnie przygotowywanych kartek świątecznych.

zajączek1
zajączek1
zajączek3
zajączek3
zajączek 4
zajączek 4
zajączek 2
zajączek 2
zajączek 6
zajączek 6
zajączek 9
zajączek 9
zajączek 8
zajączek 8
zajączek 5
zajączek 5
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8
Zdjęcia przedstawiają pracowników szpitala podczas świątecznej akcji odwiedzin Królika Wielkanocnego
Odsłony: 413