Drukuj

Oświadczenie szpitala w związku z informacjami dotyczącymi kontaktu telefonicznego przez Firmę zewnętrzną oferującą zabiegi rehabilitacyjne poza placówką w Dzierżążnie Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie Sp. z o.o. ul. Szpitalna 36 Dzierżążno.

W związku z pojawiającymi się informacjami dotyczącymi kontaktu telefonicznego przez Firmę zewnętrzną w sprawie zaproszeń na odbywanie zabiegów rehabilitacyjnych z powołaniem na Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie Sp. z o.o. informujemy, iż na chwilę obecną wszystkie świadczenia rehabilitacyjne w Placówce w Dzierżążnie są prowadzone na miejscu oraz wykonywane na podstawie skierowania. W Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie Sp. z o.o. w Placówce w Dzierżążnie nie wykonuje się świadczeń komercyjnych, w związku z czym nie są prowadzone działania telemarketingowe.

Szczegółowych informacji dotyczących aktualnego zakresu świadczonych usług rehabilitacyjnych można uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu do Działu Fizjoterapii 58 687 1921.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że planowane jest rozszerzenie działalności placówki w Dzierżążnie Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie Sp. z o.o. w ramach realizacji projektu „Pomorskie wspiera”. Z chwilą uruchomienia programu zostanie wydany osobny komunikat wraz z zakresem jego realizacji.

o┼Ťwiadczenie szpitala1024_1.jpg

Oświadczenie Prezes Zarządu Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie Sp. z o.o.

                                                                                                                       

Odsłony: 464