Dzięki zaangażowaniu Grażyny Greinke, dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kościerzynie, odbyła się I Konferencja Szkoleniowa Bezpieczeństwo epidemiologiczne zabiegów kosmetycznych i fryzjerskich.

W czasie powszechnej chęci i wręcz konieczności korzystania z poszerzającej się oferty zakładów fryzjerskich oraz kosmetycznych przestaliśmy się zastanawiać nad zagrożeniami, które mogą nas tam spotkać. Mamy zaufanie. Tak też powinno być, bo zadaniem osób prowadzących tego typu usługi jest dbanie o zdrowie i bezpieczeństwo klienta . Aby podnieść standardy epidemiologiczne niemal 70 osób uczestniczyło w I Konferencji Szkoleniowej pt. Bezpieczeństwo epidemiologiczne zabiegów kosmetycznych i fryzjerskich zorganizowanej w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie Sp. z o.o. patronat nad wydarzeniem objął Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kościerzynie.

Dr n. med. Dorota Gregorowicz-Warpas, pomysłodawca i opiekun konferencji, kierownik Działu Higieny i Epidemiologii z Centralną Sterylizatornią w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie Sp. z o.o. wyraziła nadzieję, za rok obecni słuchacze w sposób czynny zechcą wziąć udział II Konferencji Szkoleniowej.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33