Dnia 25 sierpnia 2015 roku małych pacjentów Oddziału Rehabilitacji Dziecięcej w Dzierżążnie spotkała bardzo miła niespodzianka.

Wczesnym popołudniem na terenie naszej Placówki pojawiły się dmuchane zamki, gokarty, basen z piłeczkami i inne atrakcje. Dzieci z niecierpliwością przyglądały się przygotowaniom do festynu charytatywnego zorganizowanego przez firmę PROF – ART. Jako pierwsi w zabawie udział wzięli uczestnicy turnusu rehabilitacyjnego CIMT. Po godzinie gier terapeutycznych, pozostałe dzieci przyłączyły się do zabawy. Mimo niesprzyjającej pogody impreza sprawiła pacjentom, wolontariuszom i pracownikom oddziału mnóstwo radości. Festyn zakończył się ok. godziny 17-tej.
   Pomysłodawczynią organizacji festynu jest pani Urszula Gołacka, menadżer firmy PROF – ART. We wczorajszej zabawie brał również udział pan Andrzej Piasecki, właściciel firmy, muzyk i szef Ekipy Kulturobrania.Jesteśmy niezwykle wdzięczni tym wspaniałym ludziom, którzy bezinteresownie i z wielkim zaangażowaniem sprawili naszym małym pacjentom tak miłą niespodziankę.Pan Piasecki poinformował nas, że z przyjemnością zorganizuje podobną imprezę zimą. Planuje także przeprowadzenie warsztatów muzycznych dla dzieci z Oddziału Rehabilitacji w Dzierżążnie. Już dziś cieszymy się z możliwości wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu. Jesteśmy wzruszeni empatią i pasją pani Gołackiej i pana Piaseckiego.

Bardzo dziękujemy Państwu za Wasze Wielkie Serca.

IMAG0302
IMAG0326