1

Jubileusz Szpitala to wyjątkowe Święto dla pracowników ale także dla mieszkańców, którym każdego dnia niesiemy z oddaniem pomoc. Dlatego ważne jest aby celebrować to wspólnie.
Przy tej okazji, pokażemy jak istotną rolę pełni nasza placówka, w ochronie zdrowia, w południowo-zachodnim rejonie województwa pomorskiego. Jednym z celów wydarzenia jest upowszechnienie wiedzy z zakresu profilaktyki chorób cywilizacyjnych poprzez zwiększenie świadomości potrzeby wykonywania badań kontrolnych.
Z ogromną przyjemnością, zapraszam Państwa wraz z najbliższymi do wspólnego przeżycia tych uroczystości w godz. 10:00 – 15:00. Komitet organizacyjny gwarantuje niespodzianki dla wszystkich uczestników wydarzenia w specjalnie przygotowanych 4ch strefach.
Podczas uroczystości wręczymy dyplomy uznania i odznaczenia pracownikom szpitala a na scenie odbędą się występy artystyczne.