Od 1 do 9 lutego br. (poza sobotą i niedzielą) w godz. 8.00-14.00 100 pacjentek będzie mało okazję bezpłatnie poddać się badaniu cytologicznemu w naszym szpitalu. Cytologia to najprostszy i najskuteczniejszy sposób, by wcześnie zdiagnozować nowotwór szyjki macicy. Powszechnie wiadomo, że rak wcześnie wykryty jest możliwy do wyleczenia.

Zapraszamy bezpośrednio na Ginekologiczno-Położniczą Izbę Przyjęć (wejście od strony SORu). Nie trzeba się zapisywać, wystarczy po prostu przyjść. Samo badanie trwa krótko, a może uratować życie. Jeśli jeszcze przed badaniem, któraś z Pań będzie miała pytania, zawsze może zadzwonić pod numer tel. 58 686-03-82 do Położnej Koordynującej.

Zapraszamy wszystkie Panie między 18 a 70 rokiem życia. Zabierzcie mamy, siostry, córki, koleżanki i przyjdźcie.

styczeń 2018