Jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia dzięki Izie i Andrzejowi Laskowskim oraz Mai i Karolowi Szmalenberg pacjenci z Psychiatrycznego ZOL w Dzierżążnie mieli przemiły poczęstunek. Państwo Laskowscy są zaocznym, celującymi studentami Psychologii na Uniwersytecie Gdańskim i zadeklarowali, że częściej będą pojawiali się w szpitalu Dzierżążnie. Krzysztof Murawski, lekarz kierujący oddziałem, uroczyście przekazał życzenia pacjentom oraz dziękował personelowi za codzienną ciężką pracę, podkreślał, że bez ich pomysłów, bez ich zaangażowania oddział wyglądałby zupełnie inaczej. Dr Aleksandra Szulman-Wardal przekazała praktyczne dary od Koła Wolontariatu w Szkole Podstawowej w Nowej Karczmie oraz upominki od Małych Wolontariuszy czytaj tu. Pacjenci, pracownicy i goście razem śpiewali kolędy, jedna z pacjentek odczytała wiersz ułożony specjalnie na tę okazję.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

grudzień 2017