Wyjątkowy prezent, który zdominował całe tegoroczne spotkanie wigilijne, dostaliśmy od naszych kolegów. Pomorski Zespół Pieśni Poważnej i Niepoważnej „Non cantus” – chór złożony z pracowników szpitala – przedstawił pięć utworów bożonarodzeniowych. Był to pierwszy oficjalny występ chóru, a atmosfera, którą stworzyli artyści rozbudziła i ogrzała wszystkich. Były owacje na stojąco, bisy, a późniejszemu poczęstunkowi towarzyszyła ciepłe, przyjazne rozmowy.

Marzena Barton, Dyrektor ds. Pielęgniarstwa, podkreślając, jak niepowtarzalnymi, niebanalnymi ludźmi są pracownicy naszego szpitala złożyła piękne życzenia, aby w te święta ci, którzy zawsze myślą za innych, innym pomagają i dla innych coś przygotowują tym razem więcej myśleli osobie i również znaleźli czas tylko dla siebie.

Oprócz świątecznej atmosfery były również konkrety:
- Wspólnie damy radę – powiedział Tomasz Miłosławski, Dyrektor Działu Administracyjno-Eksploatacyjnego w odpowiedzi na podsumowanie prezesa, że udało się z sukcesem wejść w wiele projektów unijnych, które zaczną rozwijać się w nadchodzącym roku. Prezes wspomniał również o tym, że nasz szpital znalazł się na 48 miejscu w rankingu szpitali przeprowadzonym przez Rzeczpospolitą.

 

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

 

grudzień 2017