Często masz kontakt z osobami starszymi oraz z chorymi na nowotwory. Tacy pacjenci wymagają specjalnego podejścia. Czy wiesz, że teraz możesz zapisać się na nieodpłatny, specjalistyczny kurs prowadzonych przez praktyków? Zdobędziesz kompetencje, które ułatwią Tobie pracę, rozszerzą możliwości.

Wybierz kurs dla siebie:

1. Kurs kwalifikacyjny: pielęgniarstwo onkologiczne
  2. Kurs kwalifikacyjny: pielęgniarstwo geriatryczne.

Uwaga: ilość miejsc ograniczona!

Wykorzystaj to, że za darmo dostaniesz wiedzę od lekarzy i pielęgniarek z wieloletnią praktyką kliniczną z ośrodków trójmiejskich oraz ze szpitala w Kościerzynie. Zajęcia będzie prowadził również psycholog oraz duchowny.

Co otrzymasz:

• dużą dawkę praktycznej wiedzy na tematy dotyczące onkologii, opieki długoterminowej/ hospicyjnej, geriatrii, która ułatwi Twoją pracę
  • pakiet wydrukowanych, przygotowanych materiałów
  • sycący obiad w miłej, życzliwej atmosferze
  • zaświadczenie o ukończeniu półrocznego kursu kwalifikacyjnego.

Zgłoszenia:
Sekretariat Pielęgniarstwa Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie Sp. z o.o.
email: pielegniarstwo [AT] szpital [DOT] koscierzyna [DOT] pl (prosimy podać: imię, nazwisko oraz numer telefonu)
tel.: 58 686 0343

Termin rozpoczęcia: do ustalenia.
Kurs trwa 6 miesięcy. Zajęcia odbywają się w piątki i soboty w Zespole Szkół Ekonomicznych w Kościerzynie.

październik 2017