Z przyjemnością informujemy, że Krzysztof Brzoskowski, pracownik naszego szpitala, złożył egzamin dyplomowy i uzyskał tytuł licencjata pielęgniarstwa z oceną bardzo dobrą na dyplomie.

Dzięki wysokim wynikom w nauce znalazł się w Złotej Dziesiątce Absolwentów Powiślańskiej Szkoły Wyższej w Kwidzynie w roku akademickim 2016/2017.

Absolwentowi gratulujemy osiągnięcia tak wysokich wyników.

 Na stronie internetowej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku można przeczytać: Przewodnicząca podkreśliła, iż w „Złotej Dziesiątce Najlepszych Absolwentów” za wyniki w nauce jest Pan Krzysztof Brzoskowski, który złożył egzamin dyplomowy i uzyskał licencjat pielęgniarstwa z najwyższą notą. Pan Krzysztof jest ratownikiem medycznym, który od tej pory wstępuje w nasze szeregi. W związku z powyższym w imieniu Dyrekcji Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie (w którym Pan Krzysztof pracuje) oraz ORPiP w Gdańsku Przewodnicząca złożyła serdeczne gratulacje oraz życzenia i upominek przypominający, iż relaks regeneracyjny przy tak trudnych i odpowiedzialnych zawodach jest niezbędny. Dyrekcja Szpitala jest dumna z takich Pracowników lecz w tym czasie mogła być z Panem Krzysztofem jedynie duchem, gdyż od samego rana czynnie organizowała stoiska promujące zdrowie na festynie we Wdzydzach nad jeziorem Gołuń. Kolejny raz współpraca Szpitala z naszym Samorządem Zawodowym dała wspaniałe efekty. Współdziałanie to podstawa!

 

 

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Zdjęcia: materiały prasowe Powiślańskiej Szkoły Wyższej w Kwidzynie
Zdjęcia: materiały prasowe Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku
Zdjęcia: materiały prasowe szpitala